13/06/2026
Ми завершили стерилізаційну місію на полігоні у Житомирській області 🐾
Працювали в польових умовах, просто в палатці облаштували тимчасову клініку. Через сильну спеку працювати було непросто, але за два дні наша команда стерилізувала 98 тварин. Собак стерилізували завдяки проекту 🐶 ЦAБАКА 🐶 , за що щиро дякуємо 💛Дякуємо, що не залишились осторонь проблеми тварин на полігоні, відкрили збір та зробили цю стерилізаційну місію можливою 🙏🏻🐾
Завдяки пожертвам наших підписників ми змогли стерилізувати 27 котиків з відловом, вакцинацією від сказу та комплексною вакцинацією 🙏🏻
Насправді на цьому полігоні ми виконали лише маленьку частину тієї роботи, яку необхідно там зробити. Ми побачили величезний масштаб проблеми та кількість тварин, які постійно розмножуються без будь-якого контролю. Під час роботи до нас також підходили військові з проханням приїхати ще на інший полігон, де ситуація з тваринами не менш критична. Хлопці хочуть вирішувати цю проблему гуманно. Бо коли немає стерилізаційних місій та допомоги, люди залишаються сам на сам із великою кількістю тварин, на яких просто не вистачає ні корму, ні фізичних сил. Саме тому ми дуже просимо підтримувати проект 🐶 ЦAБАКА 🐶 🙏🏻 Ми будемо збирати кошти, щоб мати можливість повернутися на полігон і продовжити роботу. Там ще дуже багато тварин, які потребують допомоги 🐶🐱
#стерилізаціятварин
#доступнастерилізація