25/05/2026
Інцидент трапився в індійському штаті Пенджаб. Два цуценята провалилися в колодязь. Їхня мама бігала біля колодязя і безперервно гавкала, чим і привернула увагу господаря, який зазирнувши всередину був сильно здивований - на дні знаходилася королівська кобра, яка не становила загрози для малюків. Більше того, рептилія ніби доглядала щенят, не дозволяючи перейти на інший бік, де вони могли потонути, коли криниця наповниться водою.
Загалом тварини провели на дні криниці десь 48 годин. Коли нарешті прибула допомога з лісового департаменту, кобра відповзла в інший кінець криниці. Малята не постраждали і зараз почуваються добре, рептилію ж відвезли до лісу та випустили на волю.
Навіть найбільш смертоносні та небезпечні істоти на землі знають, що таке співіснування та взаємовиручка. Людський рід у цьому плані сильно відстав від братів наших менших, і це наш великий недолік.