11/02/2026
W czwartek 12.02. Gabinet weterynaryjny będzie otwarty tylko 16-19
Gabinet weterynaryjny "Nad Drwęcą" i lekarz weterynarii Bożena Bekisz zapraszają do odwiedzin
Złotoria
87-162
| Poniedziałek | 09:00 - 11:00 |
| 16:00 - 19:00 | |
| Wtorek | 09:00 - 11:00 |
| 16:00 - 19:00 | |
| Środa | 09:00 - 11:00 |
| 16:00 - 19:00 | |
| Czwartek | 09:00 - 11:00 |
| 16:00 - 19:00 | |
| Piątek | 09:00 - 11:00 |
| 16:00 - 19:00 |
Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Gabinet weterynaryjny "Nad Drwęcą" umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.
Wyślij wiadomość do Gabinet weterynaryjny "Nad Drwęcą":