Daj łapę • Agnieszka Koczyk • Psia mowa bez tajemnic

Daj łapę • Agnieszka Koczyk • Psia mowa bez tajemnic • Behawiorysta
• Trener psów
• Rozmowa telepatyczna

Zima za oknem, coś się skończyło, coś zaczęło...Ja jednak pozostając w tej aurze, niczego nie przyspieszając, pomyślałam...
03/01/2026

Zima za oknem, coś się skończyło, coś zaczęło...
Ja jednak pozostając w tej aurze, niczego nie przyspieszając, pomyślałam, że może to dobry moment na doświadczenie czegoś nowego, na spotkanie, na rozmowę.
Mam piękną propozycję rozmowy telepatycznej w okazyjnej cenie 222 zł. Rozmowa offline, plus 3 dowolne pytania do zadania.
Pytać możesz o wszystko, naprawdę o wszystko i kogo chcesz, psa, kota, kanarka czy szczura, a może masz swoją ukochaną roślinkę czy ulubione drzewo. Ja potrzebuję tylko zdjęcie i Twoje pytania.
Promocja obowiązuje od dziś przez kolejnych 7 dni, ilość ograniczona.
Zapraszam. 💚

Akceptacja. 🤗Wywodzi się z łacińskiego słowa, oznaczającego "przyjmowanie". 🤝🏻Uznanie siebie, kogoś, czegoś takim, jakie...
10/11/2025

Akceptacja. 🤗

Wywodzi się z łacińskiego słowa, oznaczającego "przyjmowanie". 🤝🏻
Uznanie siebie, kogoś, czegoś takim, jakie jest. Pogodzenie się z tym, że czegoś nie da się zmienić. 💁🏻‍♀

Akceptacja jest kluczowa również w życiu z naszymi psami, jest fundamentem dobrej relacji. 💞

Nie nazywa czegoś dobrym albo złym. Nie polega na przymusie zmiany dla własnych potrzeb czy uciechy. 🙅🏻‍♀
Nie oznacza jednak aprobaty danego zachowania, a pozwala na podjęcie stosownych działań tam, gdzie jest to możliwe i potrzebne.

Bez akceptacji nie będzie komunikacji i poczucia bezpieczeństwa. 😇

Zanim będziesz chciał pomóc, zaakceptuj - to pozwoli Ci mądrze i z otwartością spojrzeć na istotę obok Ciebie, a psu pozwoli zaufać i dać sobie pomóc. 🥰

Masz moc! 💪🏻Każdy ma w sobie wewnętrzną siłę - to właśnie od niej zaczynają dziać się "cuda" i to też staram się Wam prz...
07/11/2025

Masz moc! 💪🏻

Każdy ma w sobie wewnętrzną siłę - to właśnie od niej zaczynają dziać się "cuda" i to też staram się Wam przekazać zarówno tutaj, jak i na naszych spotkaniach. ☺️

Zacznij od słuchania siebie, swojej intuicji. 🧘🏻‍♀ Skieruj uwagę na swoje ciało, jakie masz emocje w danej chwili. Słuchaj serduchem. 💗
Wtedy właśnie zaczyna się magia, wszystko zaczyna się układać, tak jakoś samo z siebie. 😉

To żaden cud, tylko Twoja moc! Bez niej nic bym nie zdziałała, nie byłabym w stanie pomóc. Mogę jedynie zasiać ziarenko, ale to czy wykiełkuje jest już niezależne ode mnie. 😇

Póki nie odkryjesz tego W SOBIE, będziesz cały czas szukał na zewnątrz, a kolejne spotkania nie będą przynosić rezultatów i wydawać się to będzie nie mieć końca. 💁🏻‍♀

Bądź wdzięczny tylko i wyłącznie sobie, za siłę, za gotowość, za zaufanie do siebie i procesu, i za każdy krok do przodu. 💖

Moc jest w Was. 💓

Kot. 🐈‍⬛Pewnie znacie takie powiedzenie: żyć jak pies z kotem. 🐶🐱 Czy da się jednak połączyć te dwa gatunki, żeby żyły w...
05/11/2025

Kot. 🐈‍⬛

Pewnie znacie takie powiedzenie: żyć jak pies z kotem. 🐶🐱 Czy da się jednak połączyć te dwa gatunki, żeby żyły w zgodzie? 🤔
Jak możemy im pomóc, by czuły się lepiej w swoim towarzystwie?

1️⃣ Zapewnij kotu przestrzeń na wysokości do obserwowania i odpoczywania, do której pies nie będzie miał dostępu. 🐕 Kot będąc wyżej będzie czuł się bezpieczniej i spokojnie będzie mógł obserwować otoczenie i psa. 🔎 Tu fajnie sprawdzą się półki, szafki, drapaki, a może podział domu - góra dla kota, a dół psa i kota. 😅 Warto też zapewnić psu przestrzeń wolną od kota, gdzie będzie mógł spokojnie odpoczywać. 😴
2️⃣ Zapewnij zwierzętom komfortowe spożywanie posiłków. 🥩 Możliwe, że kotu będzie trzeba umieścić miskę na blacie albo na czas posiłku pójść z psiakiem do innego pomieszczenia, lub umieścić kota w innym pokoju. Zależy co będzie u Was działało najlepiej. ;)
3️⃣ Znajdź odpowiednie miejsce na kuwetę dla kota, najlepiej spokojny "kącik", gdzie pies nie będzie wtykał swojego nosa (i pyszczka 🙃).

Kluczowym na początku będzie czas, zarządzanie i uważność. Małymi kroczkami do przodu. 😁

Natomiast jeśli pies ma tendencję do ganiania kota, czy jego kontrolowania, to na pierwszym miejscu zwróciłabym uwagę na Waszą relację. 🫣 Wychowanie psa, granice, konsekwencje, co tu nie klika, czego brakuje albo czego jest za dużo. 💁🏻‍♀

Z pewnością będzie nam łatwiej, gdy poznamy i spełnimy potrzeby gatunkowe zarówno psa, jak i kota. 🐩🐈
By móc żyć w zgodzie z kimś innym, najpierw musimy żyć w zgodzie sami ze sobą. 💖

Rozmowa telepatyczna. 🧘🏻‍♀Od dziecka słyszałam, że zwierzęta mówią, ale tylko w wigilię i to też w formie żartu. Cały cz...
21/12/2024

Rozmowa telepatyczna. 🧘🏻‍♀

Od dziecka słyszałam, że zwierzęta mówią, ale tylko w wigilię i to też w formie żartu. Cały czas jednak czułam, że jest w tym coś więcej. 🤲🏻

Tak, zwierzęta mówią. 🗣️

Ponad dwa lata temu odkryłam to na nowo, w czym pomogła mi wyjątkowa osoba oraz moje zwierzęta. 🥰 Dzięki moim nauczycielom przeszłam piękny proces aby móc się tym z Wami teraz dzielić. 🤗

Rozmowa telepatyczna to nic innego, jak wrażenia, odczucia, obrazy czy słowa danej istoty. To rozmowa zwierzęcia z opiekunem na głębszym niż na co dzień poziomie. 😌
Nie używa się w niej słów, a słucha się sercem. ❤️
Podczas rozmowy możesz zapytać o wszystko, np. jak się dzisiaj czuje, czy czegoś potrzebuje, dlaczego robi siusiu w domu, dlaczego nie chce jeść, dlaczego boi się danej rzeczy, czy dlaczego zachowuje się agresywnie w stosunku do innej istoty, czy chce coś przekazać. 🤔
W pełnym szacunku, łącząc się z daną istotą, będę mogła zadać pytania i przetłumaczyć je tak, żeby były dla Ciebie zrozumiałe i odpowiem jak widzi to Twoje zwierzę. 💞
Nie ma znaczenia jakie to zwierzę, a nawet czy jest jeszcze z nami na świecie. 🌍

Jeżeli chcesz pogłębić Waszą relację i usłyszeć sercem, zapraszam. 😊

Po więcej informacji i szczegółów zapraszam na stronę, a w celu umówienia sie na sesję o bezpośredni kontakt do mnie. 😇

http://dajlape.com.pl/us%C5%82ugi-opis/rozmowa-telepatyczna

Cześć! ☺️Z tej strony Agnieszka Koczyk, miło mi gościć Cię na moim profilu. 😁 Poniżej podzieliłam się paroma informacjam...
15/12/2024

Cześć! ☺️

Z tej strony Agnieszka Koczyk, miło mi gościć Cię na moim profilu. 😁 Poniżej podzieliłam się paroma informacjami o sobie, żebyś mógł mnie lepiej poznać. 😉

Mieszkam w pięknym miejscu na wsi, otoczona naturą i zwierzętami. 🌅 Oprócz otaczającej przyrody i dziko żyjących zwierząt lubię pracę w ogrodzie, a pod opieką mam aktualnie 6 psów i 4 koty, ale są również kury, kozy i inne zwierzątka. 🫣 Kocham muzykę i taniec, medytację i jogę, długie spacery, morze, wschody i zachody słońca, a dodatkowo ostatnimi laty pokochałam bezkres oceanu i podróżowanie kamperem. 😍 Staram się żyć będąc tu i teraz, ciesząc się każdą chwilą, nie planując przyszłości i nie rozpamiętując przeszłości. 😌
Z przyziemnych rzeczy medytuję robiąc i wieszając pranie, gotując czy piekąc ciasta. Znowu stałam się kawoszką, lubię lody, gofry, ale też sushi, czy frytki z Maca. 😋 Moja artystyczna dusza uwielbia aranżować wnętrza, malować i dłubać w drewnie, prowadzę też mini agroturystykę.
Zodiakalna lwica. 🦁
Jestem szczęśliwą mamą i żoną, ale jestem też szczęśliwa sama ze sobą. 💙
Od paru lat pokochałam również ciszę, bycie w niej i delektowanie się nią.
Pragnę żyć szlachetnie, szanując wszystkie istoty, w zgodzie z samą sobą. 🥰

"Arka"

Jaki pan, taki pies. 💁🏻‍♀Z pewnością nie pierwszy raz o tym słyszycie. Natomiast o tym, że to nie są tylko puste słowa, ...
11/11/2024

Jaki pan, taki pies. 💁🏻‍♀

Z pewnością nie pierwszy raz o tym słyszycie. Natomiast o tym, że to nie są tylko puste słowa, przekonuję się z każdym dniem coraz bardziej. 😅

Psy czują nasze emocje, o czym pewnie sami już dobrze wiecie, ale czy zdajecie sobie sprawę, że to jak my się czujemy danego dnia, czy w danej sytuacji, będzie miało wpływ na psa i jego zachowanie? 🤔

A jakby spojrzeć na to trochę szerzej i zobaczyć w psie nasze lustro, odbicie? 🫣
Podczas naszych spotkań i rozmów sami zauważacie, że pewne cechy, zachowania są podobne.
Dzieje się tak i w świecie ludzi, drugi spotkany na naszej drodze człowiek jest naszym lustrem, ma nam coś przekazać i nieważne czy jest to coś miłego, czy nie (chociaż te niemiłe rzeczy łatwiej jest nam dostrzegać). 😉 Stanowi to dla nas pewną lekcję, pokazuje na co mamy zwrócić uwagę, czemu się przyjrzeć, co uleczyć. 🔎
Jeżeli coś mnie denerwuje w danej osobie albo daną osobę za coś podziwiam, to się nie złoszczę i nie zazdroszczę, tylko szukam tego u siebie, gdzie to jest, albo dlaczego tego jeszcze nie ma. To pozwoli zrobić mi kolejny krok do mojego rozwoju. 💖 Wszystkim osobom, które stanęły na mojej drodze, bez względu na to, jakie to było, dziękuję. 😌
Dziękuję za pokazanie tego co było ukryte, tego czego bałam się zauważyć, np. zamiast się denerwować, że ktoś mnie poniżył, dziękuję, że pokazał mi, że siebie nie szanuję. 🩹 Natomiast czy i co z tym zrobimy, zależy już całkowicie od nas. 🧘🏻‍♀ Czy zostaniemy w pozornie bezpiecznym dla nas schemacie, czy jednak postawimy granicę. 🚧 Jeżeli sami się nie szanujemy, to inni też nie będą nas szanować.
Czy zwrócilibyśmy uwagę na coś, co nie jest w nas samych?

W moim odczuciu i mojej wiedzy psy, koty i ogólnie zwierzęta też nie pojawiają się u nas przypadkiem. Mają swoją "misję" i są tu dla nas. 💞
Pomyśl jaki jest Twój pies, a może czy jest coś co Cię w Nim denerwuje. Zastanów się też, dlaczego to tak na Ciebie wpływa. 🤔 Wsłuchaj się w siebie, zauważ i ulecz, a zobaczysz jak "zmienia" się ta druga istota, która jest koło Ciebie. ☺️

#

Śmierć psa. 🐶💀Psy to wyjątkowe istoty - są i żyją dla nas. 🤲🏻 Nie zadają pytań, nie oceniają i niestety żyją zdecydowani...
02/11/2024

Śmierć psa. 🐶💀

Psy to wyjątkowe istoty - są i żyją dla nas. 🤲🏻 Nie zadają pytań, nie oceniają i niestety żyją zdecydowanie krócej niż my.
Odejście naszej psiej istoty jest trudne, sama również tego doświadczyłam. 😔

Śmierć ogólnie nie jest łatwym tematem, unika się jej w rozmowach, a nawet myślach. Boimy się jej. Ja także się jej kiedyś bałam, ale moje psy, zwierzęta, pomogły mi zwalczyć strach przed umieraniem i samą śmiercią. Pomogły mi dotknąć i oswoić ten temat. 💞

Śmierć jest wpisana w życie. Możemy natomiast zadbać i zrobić wszystko, żeby nasze psiaki żyły jak najlepiej, i jak najdłużej. ♾️ Usłyszałam kiedyś piękne słowa - żeby być i cieszyć się wspólnymi chwilami, nawet jeżeli są tymi ostatnimi, i nie myśleć co będzie za chwilę, czy jutro. 🕐
Tak też było z moją Abi, była bardzo chora, potrzebowała mojej pomocy, wsparcia, bycia ze mną. Zabierałam Ją ze sobą, gdzie tylko mogłam, bez użalania, myślenia co będzie jutro i ile czasu zostało. To była prawdziwa radość ze wspólnych chwil, a kiedy nadszedł ten dzień, to wiedziałam, że to już. 💔 Brak apetytu, gorączka, dużo leżenia, pomoc we wstaniu na siusiu. Byłam ja, była rodzina - czas się zatrzymał, nic nie było ważne, po prostu byliśmy i niczego nie przyspieszaliśmy. 💙

Gdy nadejdzie ten dzień, moment, postaraj się zachować wewnętrzny spokój. Bądź, wspominaj Wasze wspólne chwile, podziękuj, przeproś i powiedz, że kochasz❣️

To jest smutna, ale wyjątkowa chwila. Pozwól więc sobie na bycie, na zatrzymanie, na poczucie. Nie spiesz się i oddychaj. 🧘🏻‍♀

Jeżeli potrzebujesz pomocy - jestem.

Po śmierci pozwól sobie na żałobę, na lepsze i gorsze dni. Pozwól sobie poczuć. 🧘🏻‍♀ Daj sobie tyle czasu, ile potrzebujesz i zaakceptuj to, co się w środku Ciebie wydarza. 🌧️

Szczęśliwy pies, to SPOKOJNY pies. 🧘🏻‍♀Często słyszę od różnych osób, że ich psiak jest szczęśliwy, taki radosny. Nieste...
04/10/2024

Szczęśliwy pies, to SPOKOJNY pies. 🧘🏻‍♀

Często słyszę od różnych osób, że ich psiak jest szczęśliwy, taki radosny. Niestety, ale ja widzę tam nie szczęście, a pobudzenie, zmęczenie, brak równowagi. 😵‍💫
Szczęściem NIE jest:
🔸bieganie w kółko 🔄
🔹ganianie za piłką ⚾
🔸ciągła potrzeba szarpania 🪢
🔹wpychanie pyska, trącanie łapą, "zaczepienie" opiekuna 🥺
🔸chodzenie za nami krok w krok 🚶🏻‍♀
🔹przerywany sen 😴
🔸"wymuszanie" spaceru 🦮
🔹siusiu "z radości" na nasz widok. 🫣

Szczęśliwy pies ma rozluźnione mięśnie, lekkie ciało, miękkie spojrzenie, uszy ułożone w naturalny dla niego sposób‼️

Widać tam spokój przez duże S. 😇

Myślę, że każdemu z nas zależy na szczęściu naszych psiaków. Podstawą, aby to osiągnąć, jest zaspokojenie psich potrzeb. 🐶
Zabierz psa na spacer, gdzie będzie miał możliwość swobodnego, niewymuszonego ruchu i eksploracji w komfortowym dla niego środowisku (czyli nie wkoło bloku). 🏞️ Zapewnij spokojne miejsce do odpoczynku i nie przeszkadzaj podczas snu czy leżenia - to jest naprawdę istotne, każdy ma prawo do odpoczynku. 🥱 Nie "musztruj" podczas każdej aktywności - pies to nasz czworonożny przyjaciel, a nie maszynka do wykonywania poleceń. ;)

Szczęśliwy pies, to zaspokojony pies. 💙

Ruch to zdrowie! 🚴🏻‍♀Mam nadzieję, iż fakt, że nie jest to tylko pusty slogan, nikogo z Was nie zaskoczy. 😉Pies potrzebu...
30/04/2024

Ruch to zdrowie! 🚴🏻‍♀

Mam nadzieję, iż fakt, że nie jest to tylko pusty slogan, nikogo z Was nie zaskoczy. 😉

Pies potrzebuje ruchu do prawidłowego funkcjonowania - i mam tu na myśli szczególnie swobodny ruch, gdzie pies sam sobie wybiera jakim tempem chce się poruszać i kiedy zatrzymać, a nie ruch wymuszony przez nas. 🦮

Swobodnego ruchu nie zapewni krótka smycz czy chodzenie przy nodze, trening podczas spaceru, a nawet wyszukiwanie smaczków. 🙅🏻‍♀ Odpięcie psa ze smyczy na kilka minut, żeby "sobie pobiegał", czy rzucanie mu różnych przedmiotów to też zdecydowanie za mało (dodatkowo takie rzucanki mogą nieść za sobą różne problemy psychiczne czy fizyczne, w tym i urazy). 🤕 Również ogród, choćby nie wiadomo jak duży, nie zapewni psu wystarczającej ilości prawidłowego ruchu. ✖️

Jeżeli Twój psiak z jakichś powodów nie może być puszczany ze smyczy, to są dostępne długie linki dziesięcio czy nawet 20-metrowe. 🧶 Natomiast, gdy obawy są po Twojej stronie zapewnij sobie dodatkowo bezpieczną i dużą przestrzeń, gdzie będziesz w stanie obserwować psiaka jak sobie eksploruje. 🐶

Co do ciągnięcia na smyczy albo po prostu wyprzedzania nas - psy naturalnie poruszają się od nas szybciej i aby nauczyć się dostosowywać swoje tempo do naszego, gdy wymaga tego sytuacja, potrzebują do tego czasu i cierpliwości. ⏱️

Posiadając psa, zapewnienie mu ruchu to Twój obowiązek, a psa jedna z potrzeb‼️ Nie szukaj wymówek, jeżeli nawet coś Cię przerosło, to tak czy siak pies nie jest tu niczemu winien. 💁🏻‍♀

Ruszajcie się i bądźcie zdrowi.

Adres

Swietajno
19-411

Godziny Otwarcia

Poniedziałek 09:00 - 20:00
Wtorek 09:00 - 20:00
Środa 09:00 - 20:00
Czwartek 09:00 - 20:00
Piątek 09:00 - 20:00
Sobota 09:00 - 16:00

Telefon

+48691803549

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Daj łapę • Agnieszka Koczyk • Psia mowa bez tajemnic umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Daj łapę • Agnieszka Koczyk • Psia mowa bez tajemnic:

Udostępnij

Kategoria