16/09/2025
Kochani, mam dla Was ważną wiadomość. ✨
Po długim namyśle zdecydowałam się zamknąć Poznańskie Psieprzedszkole.
To były niesamowite 2 lata, które napewno zapamiętam do końca życia. Przygoda pełna uśmiechów, zabaw, nauki, chwil wzruszeń, łez śmiechu, ale czasem i smutku, zmęczenia. Jednak za każdą z tych chwil jestem niesamowicie wdzięczna!
Dziękuję każdemu, kto mi zaufał i powierzył w moje ręce swojego psiego przyjaciela. Dzięki Wam poznałam tylu wspaniałych ludzi i czworonogów. Dziekuje za każdą jedną rozmowę, za relacje, które tworzyliśmy, za to, że nie było to tylko „zostawię i odbiorę psa”, a o wiele więcej 🥹.
Dziękuję moim wspaniałym dziewczynom i jednemu rodzynkowi, bez Was to by się nie udało. Jestem ogromnie wdzięczna, że udało mi się zbudować zespół, który się wspierał, pomagał sobie wzajemnie, za relacje, którą stworzyliśmy, za naszą małą, ale bardzo wartościową Przedszkolną rodzinkę 💜
To było coś więcej niż praca – to była moja codzienność, radość, to dzięki Wam wstawałam codziennie z uśmiechem na twarzy.
Choć zamykam ten rozdział, zostaje we mnie ogrom ciepłych wspomnień i satysfakcji, że mogliśmy wspólnie stworzyć coś wyjątkowego. I choć będzie mi brakować walących w drzwi do przedszkola łapek, niepowtarzalnej energii psiedszkolaków i radosnych ogonków gdy widzimy się na ulicy, to wiem, że to dobra decyzja na teraz.
✨Jeśli ktoś ma ochotę wpaść, pogadać, przybić łapkę, wypić kawę i zjeść ciacho – będę jeszcze w przedszkolu 24.09 – ostatni dzień.✨
Dziękuję Wam z całego serca za ten czas.
A kto wie, może jeszcze kiedyś się spotkamy 💜
Agata 💜
PS. To zdjęcie z dnia otwarcia 🥹🥲