22/05/2026
I Forum Okulistyki Weterynaryjnej w Łodzi na pewno zapisze się na kartach historii tej dziedziny medycyny wet. w Polsce.
Tymbardziej cieszę się, że mogłam uczestniczyć w tej konferencji i stać się częścią tej historii 😊
Wykłady dotyczyły przede wszystkim zaawansowanych technik chirurgicznych takich jak Kantoplastyka czy operacja zaćmy. Była to szansa naprawdę się czegoś nauczyć, a także spotkać się z wieloma świetnymi specjalistami z całej Europy.
Osobiście prezentowałam też swój ciekawy przypadek w sesji posterowej co pozwoliło mi również dołożyć swoją małą cegiełkę do tego wspaniałego wydarzenia.
Dziękuję .an.eye.on.it za tą możliwość ❤️ i gratuluję organizacji tego niesamowitego eventu❤️
Już nie mogę doczekać się kolejnej edycji 😊