17/02/2026
W dniu tak szczególnym dla nas, a przede wszystkim dla wszystkich "tygrysów" 😻 i ich Opiekunów, pragniemy złożyć życzenia.
Kochanym "mruczkom" z całego serca życzymy:
♥️Pełnych miseczek ulubionych smaczków 😻
♥️Bezkresnych drzemek w najbardziej nasłonecznionych plamach na dywanie, parapecie czy łóżku 😻.
♥️Nieskończonej liczby kartonów, które zawsze okazują się bardziej atrakcyjne niż najdroższe legowiska.
♥️Cierpliwych „służących”, którzy bez mrugnięcia okiem otworzą puszkę o 3 nad ranem😹 🙈.
♥️Zawsze celnego skoku na cztery łapy oraz wielu radosnych chwil z ulubioną wędką lub nowymi rajstopami opiekunki 🙈🤣, tudzież innych fascynujących kocich "misji" 😹
A Opiekunom:
♥️Mruczących wieczorów, które są najlepszym lekarstwem na stres i gorszy dzień 😻.
♥️Czystych ubrań (choć wiemy, że kocia sierść to jedyny akceptowalny dodatek "pasujący" do każdej stylizacji) 😹😂.
♥️Zrozumienia „kociej mowy” – abyście zawsze wiedzieli, kiedy mrugnięcie oznacza „kocham cię”.
♥️Nienaruszonych firanek i kwiatków, które dzielnie opierają się kocio-ogrodniczym zapędom 😹🙈.
♥️Wielu lat wspólnej wędrówki w zdrowiu, szczęściu i miłości 😻, bo przecież dom bez kota, to tylko zwykłe cztery ściany...
Samych wspaniałości Kochani 😻♥️ Pięknego dnia ❤️