18/10/2023
Hop hop! Czy ktoś jeszcze o nas pamięta? 🫣
Po 2 latach po mału szykujemy się do reaktywacji🥳 . Przez ten czas nastąpiło dużo zmian.
😻Nasza kotka Uncja - mama pierwszego miotu została poddana kastracji. Jest już na wczesnej emeryturze i ma się świetnie! 😇
😻 wraz z naszymi kotami, psami, kozami i resztą futrzastej rodzinki przeprowadziliśmy się 🏡.
W nowym domu nasze koty dostały od nas prezent, z którego są bardzo zadowolone i korzystają non stop. TARAS, bezpieczny, przestronny i dający możliwości bycia bliżej natury, a mieszkamy pod lasem, więc koty mają dużo możliwości obserwacji cudów tej natury 🦉🦅🌱🌳.
Do zobaczenia w kolejnych relacjach, kochani kociarze! ❤️🐈