03/05/2026
🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Już oficjalnie od dzisiaj
JCh&KCh Orix MaLeWo*Pl
W weekend majowy Olek był na wystawie w Żylinie.
Sobota: ex1, CACJ, NOM
Niedziela: ex1, CACJ.
🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Teraz nadchodzi lato i moich norweskich futer nie spotkamy na wystawie. Dla nas sezon wystawowy rozpocznie się jesienią. Dozobaczenia ☺