16/06/2026
Ostatnie tygodnie upłynęły nam pod znakiem intensywnego rozwoju i zdobywania nowej wiedzy!📚🐾
Lek. wet. Katarzyna Kalisiak uczestniczyła w dwóch wydarzeniach szkoleniowych poświęconych gastroenterologii małych zwierząt.🩺🐶🐱
✔️ Szkoleniu II stopnia z gastroenterologii weterynaryjnej organizowanym przez Vetlisek
✔️ IV Konferencji Tematycznej PSLWMZ „Coś na ząb”, organizowanej przez Polskie Stowarzyszenie Lekarzy Weterynarii Małych Zwierząt.
Konferencja i szkolenie dotyczyły aktualnych wyzwań diagnostycznych oraz terapeutycznych w gastroenterologii i stomatologii małych zwierząt.
Program obejmował najnowsze rekomendacje oraz praktyczne wskazówki możliwe do wdrożenia w codziennej pracy klinicznej.
Poruszano m.in. zagadnienia związane z:
🐾 przewlekłymi problemami żołądkowo-jelitowymi
🐾 diagnostyką chorób przewodu pokarmowego
🐾 nowoczesnym leczeniem pacjentów gastroenterologicznych
🐾 problemami stomatologicznymi u psów i kotów.
Regularne uczestnictwo w kursach i konferencjach pozwala nam jeszcze skuteczniej pomagać pacjentom z problemami takimi jak:
✔️ przewlekłe biegunki
✔️ wymioty
✔️ utrata masy ciała
✔️ choroby jelit i żołądka
✔️ zaburzenia trawienia
✔️ choroby wątroby i trzustki
✔️choroby jamy ustnej.
Rozwój i aktualizacja wiedzy są niezwykle ważną częścią naszej pracy. Robimy wszystko, aby wasze zwierzaki mogły otrzymywać nowoczesną i skuteczną opiekę 🩺✨