Dream-Fish Heerhugowaard

Routebeschrijving Website

Dream-Fish Heerhugowaard Contactgegevens, kaart en routebeschrijving, contactformulier, openingstijden, diensten, beoordelingen, foto's, video's en aankondigingen van Dream-Fish Heerhugowaard, Waterdierenwinkel, Nobelstraat 8, Heerhugowaard.

Wij zijn gevestigd binnen in autobedrijf cathy dealer occasions
Nobelstraat 8

Dinsdag 12uur -14uur
Donderdag 14uur - 16uur
Vrijdag 14uur - 16uur
Zaterdag 12-14uu


Andere tijden op afspraak mogelijk

Dagelijks  vanaf 10-20.30uur op afspraak open. Stekkenbak staat in spierdijk .Maak een afspraak via berichten
02/02/2021

Dagelijks vanaf 10-20.30uur op afspraak open.
Stekkenbak staat in spierdijk .
Maak een afspraak via berichten

Grote stukken Euphyllia DivisiaVeel moois in stekkenbakDagelijks op afspraak te bekijken jn spierdijk Neem kontakt met o...
01/02/2021

Grote stukken Euphyllia Divisia
Veel moois in stekkenbak
Dagelijks op afspraak te bekijken jn spierdijk
Neem kontakt met ons op via berichten

01/02/2021

Even een filmpje onder neutraal licht, onder blauw word je bijna verblind door de kleuren 😉 (informeer naar onze prijzen)

Purple blastomusa €15p kopBij interesse graag bericht sturen
01/02/2021

Purple blastomusa €15p kop
Bij interesse graag bericht sturen

Cataphyllia jardinei , flower koraal €49 p sBij interesse contact opnemen via berichten
01/02/2021

Cataphyllia jardinei , flower koraal €49 p s
Bij interesse contact opnemen via berichten

Acan Mania bij Dream-Fish Heerhugowaard €45 p sReserveren en betalen/ afhalen vorlopig in Spierdijk op afspraak
01/02/2021

Acan Mania bij Dream-Fish Heerhugowaard €45 p s
Reserveren en betalen/ afhalen vorlopig in Spierdijk op afspraak

31/01/2021
Omdat we nog steeds in de lockdown zitten en de winkel zelf niet open is, willen we toch nog wat doen voor iedereen. Daa...
29/01/2021

Omdat we nog steeds in de lockdown zitten en de winkel zelf niet open is, willen we toch nog wat doen voor iedereen. Daarom dat wij op afspraak bij ons thuis in Spierdijk het voor iedereen mogelijk willen maken om benodigdheden en koraaltjes te kunnen kopen. (1 persoon per keer en met mondkapje, bij voorkeur eigen emmertjes mee)

(Let wel, mocht je een specifiek product nodig hebben geef dit dan aan bij het maken van een afspraak. Onze voorraad staat nog steeds in de winkel)

Flowers €49
Paarse blastomusa €15 p kop
Acans €45
Alveopora vanaf €30
Goniopora vanaf €30
Monti €25
Grote stukken euphyllia divisia vanaf €150

28/01/2021
Flowers €49Paarse blastomusa €15 p kopAcans €45Alveopora vanaf €30Goniopora vanaf €30Monti €25Grote stukken euphyllia di...
27/01/2021

Flowers €49
Paarse blastomusa €15 p kop
Acans €45
Alveopora vanaf €30
Goniopora vanaf €30
Monti €25
Grote stukken euphyllia divisia vanaf €150

Adres

Nobelstraat 8
Heerhugowaard
1704RM

Openingstijden

Dinsdag 12:00 - 14:00
Donderdag 14:00 - 16:00
Vrijdag 14:00 - 16:00
Zaterdag 12:00 - 14:00

Meldingen

Wees de eerste die het weet en laat ons u een e-mail sturen wanneer Dream-Fish Heerhugowaard nieuws en promoties plaatst. Uw e-mailadres wordt niet voor andere doeleinden gebruikt en u kunt zich op elk gewenst moment afmelden.

Snelkoppelingen

Delen