Jókutyák.hu

Jókutyák.hu Miután reggel gondosan rendbe szedte magát az ember, gondosan rendbe kell szednie a bolygóját is

Macskakutya a ruhásszekrényben. Kinek van még ilyen hibridje?
29/08/2023

Macskakutya a ruhásszekrényben. Kinek van még ilyen hibridje?

Igen, ez pontosan az, aminek látszik. Egy tetőtől talpig szaros, boldog kutya. Szaghatásokat kikapcsoltam, hogy ne menje...
24/08/2023

Igen, ez pontosan az, aminek látszik. Egy tetőtől talpig szaros, boldog kutya. Szaghatásokat kikapcsoltam, hogy ne menjen el végleg a kedvetek a kutyatartástól. De amikor meglátod azt a cukimuki kölyköt, és azt érzed, hogy nem élet az élet nélküle, akkor azért ilyesmire is gondolj. Még szerencse, hogy épp a Dunához sétáltunk.

A gyerekek boldogan mentek tüzijátékot nézni a rakpartra. Azzal az élménnyel tértek haza, hogy több kutyával is találkoz...
21/08/2023

A gyerekek boldogan mentek tüzijátékot nézni a rakpartra. Azzal az élménnyel tértek haza, hogy több kutyával is találkoztak, akiket a gazdáik KIVITTEK TÜZIJÁTÉKOT NÉZNI A RAKPARTRA! A közös nevező a kutyák között a pánik volt. Volt, amelyik visított, akadt, amelyik csak pánikolva menekül vagy remegve, nyüszítve a gazdájához bújt. Komolyan nem értem, ezek az emberek a bolygó mely szegletén éltek az elmúlt évtizedekben, amikor a csapból is az folyik, hogy még a kertbe se hagyd egyedül a kutyát, hanem zárd be a lakásba, picébe, garázsba, bárhová (mondjuk ez sem sikerül, hisz ma tele az internet talált/elszökött kutyák posztjaival). Ő meg kisétál a kutyájával a buli közepébe, az első sorba, hogy szegény gyerek, nehogy már ne lásson jól. Én ott kezdeném az állatvédelmet, hogy IQ és EQ teszthez kötném a hobbi állattartást. Felfoghatatlan, hogy embereknek tényleg még a józan paraszti eszük is hiányzik.

Ne szemetelnj (a csikk is szemét, a kupak is)!
19/08/2023

Ne szemetelnj (a csikk is szemét, a kupak is)!

18/04/2023

A kisdobos ahol tud, segít.
A másik kisdobos, meg tűri :D
Üdv, Panda és Perla

- Ide nézzetek!- Hova?Üdv, Mandu, Panda, Mitsu és Perla
11/04/2023

- Ide nézzetek!
- Hova?
Üdv, Mandu, Panda, Mitsu és Perla

Csak mert állati jól nézünk ki. Üdv, Mandu és Perla
09/04/2023

Csak mert állati jól nézünk ki. Üdv, Mandu és Perla

06/04/2023

Ide süssetek, mit tudunk Mitsuval!
NyAnya felvétele béna, mert persze lehagyta az elejét, de örüljünk neki, hogy egyáltalán sikerült felvennie valamit. De azért a lényeg látszik. Hogy két irányból egyszerre kerülünk meg egy fát. Menők vagyunk, nem?

Aki jó kislány, és születésnapos, és a Mamija nem csak ügyeskezű, jóízlésű, hanem az összetevőkre is figyel, annak ilyen...
05/04/2023

Aki jó kislány, és születésnapos, és a Mamija nem csak ügyeskezű, jóízlésű, hanem az összetevőkre is figyel, annak ilyen a születésnapi vacsorája. És megsúgom, hogy az összetevők nagy részét meg tudjátok rendelni nálunk ;) Linkek hozzászólásban.
Jó étvágyat magamnak, Mitsuki

Tudjátok-e milyen nap van ma?Ma két éve született meg erre a világra a mi nagy boldogságunkra a szépséges, mókás, brilli...
05/04/2023

Tudjátok-e milyen nap van ma?
Ma két éve született meg erre a világra a mi nagy boldogságunkra a szépséges, mókás, brilliánsan okos és kedves Mitsukink. Biztos készült már jobb kép is róla, de ma ezzel a csoda fával hozott össze minket a sétánk. Így tavaszi virágözönnel köszönjük a mi tavaszi virágszálunkat.

Boldog, finomságokban, játékban és rengeteg simiben gazdag napot Mitsu

Cím

Garay Tér 3
Budapest
1076

Nyitvatartási idő

Hétfő 10:00 - 18:00
Kedd 10:00 - 18:00
Szerda 10:00 - 18:00
Csütörtök 10:00 - 18:00
Péntek 10:00 - 18:00

Értesítések

Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni Jókutyák.hu új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.

Megosztás