08/06/2026
Kedves Vendégeink, Barátaink, Követőink,
sokszor felmerül a kérdés, hogy szükséges-e hozzánk asztalt foglalni.
ALAPVETŐEN FOGLALÁS NÉLKÜL IS JÖHETTEK HOZZÁNK, most a nyári időszakban különösen egyszerű foglalás nélkül asztalhoz jutni.
Foglalási rendszerünket azért hoztuk létre, hogy a messziről érkező Vendégeink, illetve nagyobb társaságok is biztosan tudjanak tervezni velünk és úgy alakítottuk ki, hogy bizonyos asztalszámot fenntartunk az online érkező foglalások részére, de az asztalaink nagy része továbbra is elérhető az utcáról érkező Vendégeink számára, ezzel is biztosítva, hogy mind a spontán érkező, mind a tervezetten érkező Vendégek asztalhoz jussanak.
Úgyhogy továbbra is szeretettel várunk Titeket a VI. Révay utcai kávézónkban, akár előre foglaltál, akár csak úgy spontán szeretnél betérni hozzánk egy jó kávéra, sütire, koktélra cuki cicák társaságában 😻🐾☕🍰🍹