05/06/2026
Kedves Gazdik! 🤎
Holnaptól jövő hét csütörtökig szabadságon leszünk ezzel a kis bundás kalandorral. Hegyeket akarunk látni (Gandalf), hegyeket! És fogunk is, ha meg már ott vagyunk, akkor meg is másszuk őket.
Hála egy nagyon kedves gazdi páros rugalmasságának (amit ezúton is nagyon köszönök ❤️) a mai délutánt már teljes mértékben háttérmunkával (na meg pakolással) tudom tölteni, így elértek még ma bármikor! Aztán viszont ismét egy kis digitális detox következik, de jövő hét péntektől újra belevetem magam a munkába 😊
A júliusi időpontokat ezúttal kicsit később kezdem majd el írni egészségügyi okok miatt, de igyekszem minél hamarabb elérhetővé tenni őket! 😊
Tudjátok, ha valami fontos van, az utolsó üzenet az SOS legyen, és akkor megnézem és reagálok, amint tudok!