08/06/2026
Tegnap részt vettünk a Tatabányai Polgárőrség Önvédelmi Egyesület által szervezett IV. Környezet- és Állatvédelmi, Közlekedésbiztonsági Családi Napon, amelyre idén rengetegen voltak kíváncsiak. (Ilyenkor igazi büszkeség a szervező egyesülethez tartozó polgárőrnek lenni...)😍
A nagy meleg ellenére Orion és Pandora is szívesen dolgozott és mutatott ízelítőt abból, milyen ügyességi és engedelmességi feladatokat képes elsajátítani egy (vagy több) örökbefogadott husky.🐾🐺🐺
A bemutató mellett pedig beszélhettem egy kicsit a kedvenc "témámról", a felelős állattartásról is.🥰