Foderengros Kolind.

Ring Rutevejledning Website Kontakt virksomheden

Foderengros Kolind. F***r til din hund og kat. Godbidder til hunden. Kattegrus super klumpende. Flaskegas.

07/06/2025

Hej alle fra nær og fjern.
Da jeg snart bliver 70 år holder jeg åben hus lørdag D. 21.6 fra kl 10.00 til 14.00
På sognevejen 22 8560 kolind.

Fuglekugler spand 60.00Fuglekugler kasser 90.00Hel kokosnød, halv kokosnød, fedtpølse, fedtkugle, foderstand 25.00Peanut...
01/04/2025

Fuglekugler spand 60.00
Fuglekugler kasser 90.00
Hel kokosnød, halv kokosnød, fedtpølse, fedtkugle, foderstand 25.00
Peanut butter 20,00
Halv kokosnød 12.00

Vildtfugle blanding afskallede 15 kg. 210.00Luxus vildfugle blanding 15 kg. 180.00
01/04/2025

Vildtfugle blanding afskallede 15 kg. 210.00
Luxus vildfugle blanding 15 kg. 180.00

Solsikker med skaller 15 kg 180.00.Uden skaller 15 kg. 305.00
01/04/2025

Solsikker med skaller 15 kg 180.00.
Uden skaller 15 kg. 305.00

Ny kattefoder Super god og velsmagende. 10 kg275.00
01/04/2025

Ny kattefoder Super god og velsmagende. 10 kg
275.00

Ny kattefoder 2.5 kg129,00
01/04/2025

Ny kattefoder 2.5 kg
129,00

Kattefoder steriliseret 3 kg149
01/04/2025

Kattefoder steriliseret 3 kg
149

Pris 359Super god fodder 12 kg
01/04/2025

Pris 359
Super god fodder 12 kg

Adresse

Sognevejen 22 , Skeldrup
Kolind
8560

Underretninger

Bliv den første, der får besked: Vi sender dig en e-mail, når Foderengros Kolind. offentliggør nyheder og tilbud. Din e-mailadresse bliver ikke brugt til andre formål, og du kan til enhver tid afmelde dig.

Kontakt Virksomheden

Send en besked til Foderengros Kolind.:

Genveje

Del