CN Stables

Appeler Itinéraire Site Web Contacter l'entreprise

CN Stables Paardrijlessen op maat voor iedereen�

🍂🐴 DE INSCHRIJVINGEN VOOR HET HERFSTKAMP ZIJN GEOPEND! 🐴🍂De herfst komt eraan en dat betekent… tijd voor een gezellig He...
25/09/2026

🍂🐴 DE INSCHRIJVINGEN VOOR HET HERFSTKAMP ZIJN GEOPEND! 🐴🍂

De herfst komt eraan en dat betekent… tijd voor een gezellig Herfstkamp bij CN Stables! 🍁🤎

⚠️ BELANGRIJKE WIJZIGING VAN DE DATUM!
Het herfstkamp wordt dit jaar opgesplitst in twee groepen/dagen:

🍂 3 & 4 november
🍁 6 & 7 november

Zo kunnen we iedereen een fijn en gezellig kamp aanbieden met voldoende tijd en aandacht voor onze ruitertjes! 🐎✨

Verwacht opnieuw een leuke mix van paardrijden, spelletjes, verzorging, uitdagingen en natuurlijk heel veel paardenplezier! 🥰

📅 3 & 4 november
📅 6 & 7 november
📍 CN Stables
🐴 Voor ruitertjes van 6 t.e.m. 17 jaar

👉 Inschrijven kan via onderstaande link:
https://docs.google.com/forms/d/1LI0irynd1g3OC3CoYP3-tiGfgZ0I7faEVhXQMOcNQUY/viewform

We kijken er alvast enorm naar uit om samen de herfst in te galopperen! 🍂🐴🧡

Tot dan!
Team CN Stables

‼️🐴‼️De plaatsen zijn nog beperkt beschikbaar😍Ben je nog niet ingeschreven?😩 Doe dat dan snel via volgende link; https:/...
27/06/2026

‼️🐴‼️
De plaatsen zijn nog beperkt beschikbaar😍
Ben je nog niet ingeschreven?😩
Doe dat dan snel via volgende link; https://docs.google.com/forms/d/1LI0irynd1g3OC3CoYP3-tiGfgZ0I7faEVhXQMOcNQUY/viewform

De zomerkampen bij CN Stables komen dichterbij en we kunnen niet wachten! 🤩☀️

🐴 Zomerkamp (10–17 jaar)
📅 13–17 juli

🐣 Zomerkamp (5–9 jaar)
📅 12–14 augustus

Ook deze zomer staan er weer dagen vol ponyplezier, leuke activiteiten, nieuwe vriendjes en onvergetelijke avonturen op de planning! 🌞🍀

✨ Ben jij klaar voor gezellige dagen tussen de pony’s, leuke spelletjes en heel veel plezier?

📍 Wilstraat 16, Tongeren
📩 Inschrijven via het Google Formulier
https://docs.google.com/forms/d/1LI0irynd1g3OC3CoYP3-tiGfgZ0I7faEVhXQMOcNQUY/viewform

⚡ Wacht niet te lang – de plaatsen zijn beperkt!

‼️🐴‼️De plaatsen zijn nog beperkt beschikbaar😍 Ben je nog niet ingeschreven?😩 Doe dat dan snel via volgende link; https:...
19/06/2026

‼️🐴‼️
De plaatsen zijn nog beperkt beschikbaar😍 Ben je nog niet ingeschreven?😩 Doe dat dan snel via volgende link; https://docs.google.com/forms/d/1LI0irynd1g3OC3CoYP3-tiGfgZ0I7faEVhXQMOcNQUY/viewform

De zomerkampen bij CN Stables komen dichterbij en we kunnen niet wachten! 🤩☀️

🐴 Zomerkamp (10–17 jaar)
📅 13–17 juli

🐣 Zomerkamp (5–9 jaar)
📅 12–14 augustus

Ook deze zomer staan er weer dagen vol ponyplezier, leuke activiteiten, nieuwe vriendjes en onvergetelijke avonturen op de planning! 🌞🍀

✨ Ben jij klaar voor gezellige dagen tussen de pony’s, leuke spelletjes en heel veel plezier?

📍 Wilstraat 16, Tongeren
📩 Inschrijven via het Google Formulier
https://docs.google.com/forms/d/1LI0irynd1g3OC3CoYP3-tiGfgZ0I7faEVhXQMOcNQUY/viewform

⚡ Wacht niet te lang – de plaatsen zijn beperkt!

De zomerkampen bij CN Stables komen dichterbij en we kunnen niet wachten! 🤩☀️🐴 Zomerkamp (10–17 jaar)📅 13–17 juli🐣 Zomer...
01/06/2026

De zomerkampen bij CN Stables komen dichterbij en we kunnen niet wachten! 🤩☀️

🐴 Zomerkamp (10–17 jaar)
📅 13–17 juli

🐣 Zomerkamp (5–9 jaar)
📅 12–14 augustus

Ook deze zomer staan er weer dagen vol ponyplezier, leuke activiteiten, nieuwe vriendjes en onvergetelijke avonturen op de planning! 🌞🍀

✨ Ben jij klaar voor gezellige dagen tussen de pony’s, leuke spelletjes en heel veel plezier?

📍 Wilstraat 16, Tongeren
📩 Inschrijven via het Google Formulier
https://docs.google.com/forms/d/1LI0irynd1g3OC3CoYP3-tiGfgZ0I7faEVhXQMOcNQUY/viewform

⚡ Wacht niet te lang – de plaatsen zijn beperkt!

PIMP JE PAARD OP PONYKAMP🦄
17/04/2026

PIMP JE PAARD OP PONYKAMP🦄

08/04/2026

Paas Ponykamp Dag 3🐣🐴🤍

07/04/2026

Paas Ponykamp Dag 2🐣🐴🤍

06/04/2026

Paas Ponykamp Dag 1🐣🐴🤍

Adresse

Wilstraat 16
Tongeren
3700

Téléphone

+32470246339

Notifications

Soyez le premier à savoir et laissez-nous vous envoyer un courriel lorsque CN Stables publie des nouvelles et des promotions. Votre adresse e-mail ne sera pas utilisée à d'autres fins, et vous pouvez vous désabonner à tout moment.

Contacter L'entreprise

Envoyer un message à CN Stables:

Raccourcis

Partager