30/05/2026
Просимо допомоги для котика Барсіка 💔
Власники відмовилися від нього, оплативши евтаназію. Але ми вирішили дати йому шанс!
Барсік випав із 7-го поверху, та зламав усі чотири лапки 😔
Попереду на нього чекають складні операції, тривале лікування та реабілітація. Ми готові боротися за його життя, але без вашої підтримки нам буде дуже важко.
Попри все пережите, Барсік залишився неймовірно добрим, лагідним і довірливим котиком. Він любить увагу і людей, та дуже хоче жити.
Після лікування котик шукатиме нову родину - людей, які більше ніколи його не зрадять і подарують йому справжній дім. ❤️
Банка допомоги у шапці профілю! 🫶🏻
Кожен донат, кожен репост - це шанс одужати, знову стати на лапки та знайти люблячу сім’ю.
Дякуємо кожному за репост та донат 🐱🙏