19/02/2026
BARDZO dziękujemy wszystkim za zeszłoroczny 1,5% podatku 🤗
Dzięki Wam rozwinęliśmy zajęcia dogoterapii i trwamy w naszych pasjach ❤️
Jeśli macie ochotę, o co prosimy, podarujcie nam w tym roku 1,5% podatku, wykorzystamy je na dalszy rozwój naszej Wilczej Duszy 🥰
Agata i Zosia