19/06/2026
Mutatom, bár még nem látszik a tényleges szín. (Amit egyelőre látunk belőle fehér nyúl plusz barna szem.) Azok jártak közel akik azt írták fehér, csincsilla, és beletaláltak, akik frosty, bár utóbbi színmegnevezés a rex színeknél nem létezik, másik névvel jelöljük, ez pedig a fekete szálkás. Jövő héten fogok készíteni hozzá anyagot, és mutatok felnőtt nyulat is. Gondolom sokaknak csalódást okoz, hogy ilyen "snassz", de akik ismerik a színeket, színgenetikát, tudják, hogy különleges. Én pedig aguti színmániásként kifejezettem odáig vagyok érte. Ha kíváncsiak vagytok bővebben a fekete szálkás színre, várlak szeretettel vissza benneteket jövő hét vége felé az erről szóló bejegyzésnél. A többieknek köszönöm az érdeklődést és a várakozást, még ha csak véletlenül is kerültek ide 🥰